Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego!

W dniu 27.03.2024r. został rozstrzygnięty wewnętrzny konkurs plastyczny pt.: ,,Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy’’ zorganizowany  przez nauczycieli Przedszkola nr 1 w Działdowie (Dorota Efczyńska, Agnieszka Pazik, Kamila Stryjek, Paulina Ciesielska, Daria Dembska-Wieczna).
Celem konkursu było:
– rozbudzanie zainteresowań czytelniczych;
– kształcenie zdolności plastycznych,
– rozwijanie wyobraźni.

Komisja w składzie: wicedyrektor przedszkola Małgorzata Sochocka, dyrektor Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej Magdalena Bartołd oraz pani Elżbieta Stachewicz przyznała I, II, III miejsca oraz cztery wyróżnienia, za prace wykazujące się kreatywnością, samodzielnością oraz starannością.

Laureaci Konkursu Plastycznego ,,Bohaterowie wierszy Jana Brzechwy”
I miejsce – Kacper Ogrodowczyk
II miejsce – Konrad Sztando
III miejsce – Bartosz Kalinowski

Wyróżnienia:
Kategoria 3 latki – Róża Kolk-Leśniewska
Kategoria 4 latki – Maria Pergoł
Kategoria 5 latki – Zuzanna Korpusik
Kategoria 6 latki – Laura Czyżewska

Uczestnicy oraz Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział, gratulujemy pomysłów oraz życzymy dalszych plastycznych sukcesów.