Wyniki ogólnopolskiego konkursu „Jesienny Krajobraz”

WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
„JESIENNY KRAJOBRAZ”.
W Przedszkolu nr 1 im. Jana Brzechwy został zorganizowany Ogólnopolski konkurs plastyczny dla przedszkoli ogólnodostępnych, integracyjnych i specjalnych pod hasłem: „Jesienny krajobraz”. Celem konkursu było wprowadzenie dzieci i ich opiekunów w świat wartości estetycznych, kształtowanie wartości twórczych oraz rozwijanie wyobraźni plastycznej. Dostrzeganie piękna w swoim otoczeniu, a także wzmacnianie wiary we własne możliwości.
Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 5-6 lat, oraz dla dzieci 5 – 8 lat z niepełnosprawnością.
Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej zgodnie z tematem.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, nadesłano ponad 70 prac z całej Polski.
Wszystkie prace wzbudziły zachwyt organizatorów i jurorów, a ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.
Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne. Jury w składzie Małgorzata Sochocka – wicedyrektor przedszkola, Magdalena Bartołd – dyrektor Biblioteki Pedagogicznej, oraz pani Dorota Kusik z Biblioteki Miejskiej zdecydowało nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością. Podczas oceny uwagę zwracano na samodzielność wykonania pracy.
Laureaci konkursu otrzymali upominki rzeczowe i dyplomy. Wszystkim uczestnikom ( jeśli podano adres e- mail) zostaną przesłane drogą elektroniczną dyplomy za udział w konkursie, a opiekunom podziękowania.
Wszystkie prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w holu przedszkola.
Laureaci:
Kategoria I